Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17096
Stary 14.12.2009, 11:25
Czego sprzedajcie Marcelo? niech jeszcze pogra sam mówi, że ma kontrakt w Wiśle i chce go wypełnić do końca.A jak już go sprzedawać to za godziwą cenę by potem nie płakać, nad rozlanym mlekiem oraz zaznaczyć procent w przypadku kupna przez inny klub.Można by powalczyć o 4-5 milionów euro za niego.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując