|
Czego sprzedajcie Marcelo? niech jeszcze pogra sam mówi, że ma kontrakt w Wiśle i chce go wypełnić do końca.A jak już go sprzedawać to za godziwą cenę by potem nie płakać, nad rozlanym mlekiem oraz zaznaczyć procent w przypadku kupna przez inny klub.Można by powalczyć o 4-5 milionów euro za niego.
|