Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17095
Stary 14.12.2009, 11:19
Jak byłaby propozycja za Marcelo na ponad 3 mln euro to trzeba się zastanowić. Marcelo jest bardzo ważnym zawodnikiem dla naszej drużyny ale bez wzmocnień w ofensywie niczego nie zdziałamy a te będą chyba tylko wtedy kiedy kogoś sprzedamy. Tylko że w przypadku sprzedaży Marcelo musimy kupić kogoś na jego miejsce ,np. Sadloka, Cleber ma roczny kontrakt, Jop półroczny -zanim się obejrzymy ich już w naszej drużynie nie będzie, Kowalskie musi się jeszcze wiele nauczyć -na dzień dzisiejszy nie jest to zawodnik na Wisłę. Pazdan - dla mnie jest to zagadka jak poradziłby sobie w naszym zespole ale wg mnie lepsi od niego są Sadlok czy Jodłowiec który też chce odejść z Polonii. Jeśli zarobimy 3 mln.euro na Marcelo to 500 tyś. możemy przeznaczyć na jego następcę, mln dać do budżetu z resztę przeznaczyć na napastnika, skrzydłowego, środkowego pomocnika i lewego obrońce.
Odpowiedz cytując