zbymak napisał(a):

|
Z tego co piszą to o Jopie cisza podejrzewam ze moga mu zaproponować rozwiazanie kontraktu ale to delikatna sprawa .
|
A ja sie obawiam ,ze przyjscie Clebera nie wiąże sie z odejsciem Jopa,tylko Marcelo.....i to jest warunkiem,aby były jakies transfery do klubu za pieniadze.