Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17094
Stary 14.12.2009, 11:06
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Z tego co piszą to o Jopie cisza podejrzewam ze moga mu zaproponować rozwiazanie kontraktu ale to delikatna sprawa .
A ja sie obawiam ,ze przyjscie Clebera nie wiąże sie z odejsciem Jopa,tylko Marcelo.....i to jest warunkiem,aby były jakies transfery do klubu za pieniadze.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując