Wyświetl pojedynczy post
JoeyLG
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3896
Stary 14.12.2009, 10:37
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Świetnie, dzierżawienie stadionu w dni meczowe. Coś jak w Rio, gdzie Flamengo, Fluminense, Vasco czy Botafogo wynajmują Maracanę na najciekawsze mecze.

Ale tu sprawa jest gorsza, bo Lechia chyba będzie musiała grać na nowym stadionie każdy mecz? Nie wiem, czy dobrze pamiętam ale mieli się przeprowadzić z Traugutta na Baltic Arenę? W dodatku tereny przy Traugutta to łakomy kąsek dla developerów, nie mam złudzeń co tam ma powstać. Bo Flamengo w takim pucharze stanowym, grając z Americą czy innym badziewiem gra na swoim własnym stadionie (Gavea) - na 8 tysięcy widzów.:
Grubo się mylisz bo tereny przy Traugutta już stają się profesjonalnym ośrodkiem treningowym i developerzy to sobie mogą miec kąsek na te tereny, ale nic z tego. Po przeprowadzcce do Letnicy, na T29 min bedą grali rugbysci Lechii, juniorzy itp. Także z tym co tam niby ma powstac grubo się mylisz
Odpowiedz cytując