Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Selene
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
17090
14.12.2009, 10:32
Hm z tych opcji chciałbym żeby pozyskali Bordaczewa Pazdana i Lekica. Juriewicz trochę za drogi jak na ten wiek, Rodinov napewno za drogi( pozatym Amica podbije cenę), Cantoro już dawno pożegnałem.
Selene
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Selene
Znajdź inne posty napisane przez Selene