Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3895
Stary 14.12.2009, 09:55
Akurat sie nie zgodze z flamengista ze 3 mln nie zarobia bo nie staną sie wirtuozami. Zarobia, bo mimo, że kopacze nie stana sie wirtuozami stadion będzie mogł zaoferowac nieco więcej niż mecz. On bedzie samym dodatkiem do tego wszystkiego. Jezeli odpowiednio pokieruja zarządzaniem to na 100% zarobią.
Poza tym sam widzisz ze Maracane wynajmuja 4ery kluby co najmniej. A u nas 3 kluby i miasto nie moga sie dogadac o grę na badziewnym Hutniku. Taki kraj...
Ps.Solorz czeka az bedzie stadion.wtedy zacznie budowac druzynę i kibice w pakiecie dostana niezly komplet: drużynę+super stadion.To musi być sukces.Finansowy rzecz jasna
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 14.12.2009 o godz. 09:57.
Odpowiedz cytując