|
No to się zaczyna karuzela kręcić, a najbardziej ta medialna. To się naczytamy sporo głupot i spekulacji przez najbliższe tygodnie o transferach do Wisły. Oby tylko tych przynajmniej trzech zawodników przyszło i oby to były realne wzmocnienia.
Ostatnio edytowane przez Edo : 14.12.2009 o godz. 09:50.
|