Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3912
Stary 14.12.2009, 04:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post

No to tym bardziej należy Skorże wypierniczyć. Skoro sam hołubi minimalizm naszych zawodników, to jest wyjątkowym szkodnikiem...
Nie przesadzajmy, Skorża w teorii wie o co w tym wszystkim biega, praktyka to inna sprawa ale ja mam nadal nadzieje że przy większej konkurencji, będzie w stanie wyegzekwować od drużyny zdecydowanie więcej niż w tej rundzie.
Tak na marginesie, to to jest właśnie to co dobry trener musi mieć.On przecież nie jest tu do zbierania pochwał za wygrane i jobów za porażki, tylko po to by dobrze trenować, mieć dobre pojęcie o taktyce i pracować tak z drużyną, by w większości meczów, dawali z siebie wszystko - a powiedzmy sobie szczerze - trener ma możliwości by rozliczać poszczególnych zawodników , jeśli okazują się nierobami.

Ja kompletnie nie zgadzam się z teorią uprawianą tu przez wielu, że trener nie jest winny kichy i braku zaangażowania bo przecież to nie on gra.Tak trener nie jest winny gdy widać że drużyna daje z siebie wszystko, a brak umiejętności/pech, nie pozwala wygrać.Natomiast gdy widać że grajki się opierdalają a u nas miało to miejsce, to tu wina trenera jest bezdyskusyjna.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 14.12.2009 o godz. 04:34.
94 - Allah Akbar!!