Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3888
Stary 14.12.2009, 02:02
Robiłem kiedyś tabele wszeczasów przed wojnia, wiec to akurat nie problem. Tylko nie wiem po co. Ja nie chce robic tabeli po PRL, dlatego ze tak mi wygodnie i wyjdzie, ze Legia jest turboemega mocna (wcale nie jestem pewien - na 90minut jest tabela 96/97-05/06 i tam jestesmy za Wami). Ot skoro zapytales o co mi chodzi z przeczekaniem to postanowilem sprawdzic jak wyglada tabela wszechczasów hmm 'moich czasów'. A lige pamietam dobrze tak mniej wiecej od polowy lat 90tych(powiedzmy 94). 1989 rok wydawał mi sie lepszym punktem zaczepienia (mimo wszystko koniec pewnej epoki) i do tego 'tabela ostatniego dwudziestolecia' brzmi dumnie

[błędy - edytuje, bo lepiej ludziom nie robic wody z mózgu - 022]



P.S. Z nudów jakos w przyszły weekend wezme pare krajowych Firm i zrobię tabelke po 89
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 14.12.2009 o godz. 04:16.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując