Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3093
Stary 13.12.2009, 22:53
Ikki napisał(a):Wyświetl post
Obejrzałem dzisiaj mecz VFL Wolfsburg - Borussią Dortmund. Kuba rozegrał całkiem dobre spotkanie, miał znaczący udział przy drugiej bramce dla BVB, a do tego brał się za rozgrywanie. Musze przyznać, że ciekawe piłki zagrywał
Bo Kubuś gdyby nie te częste kontuzje na które chyba nic nie poradzi to już dawno grałby w lepszym klubie niż Borussia Dortmund. Może uda mu się szczęśliwie grać bez urazów poważniejszych to wtedy będzie szansa na transfer do lepszej ligi niż niemiecka. Czego mu życzę.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując