Ikki napisał(a):

Obejrzałem dzisiaj mecz VFL Wolfsburg - Borussią Dortmund. Kuba rozegrał całkiem dobre spotkanie, miał znaczący udział przy drugiej bramce dla BVB, a do tego brał się za rozgrywanie. Musze przyznać, że ciekawe piłki zagrywał
|
Bo Kubuś gdyby nie te częste kontuzje na które chyba nic nie poradzi to już dawno grałby w lepszym klubie niż Borussia Dortmund. Może uda mu się szczęśliwie grać bez urazów poważniejszych to wtedy będzie szansa na transfer do lepszej ligi niż niemiecka. Czego mu życzę.
