Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kuken
Member
Od: 11.2005
Offline
#
2113
13.12.2009, 22:30
Co się dzieje z sopcastem? Od miesiąca nie mogę obejrzeć na nim żadnego meczu. Po kliknięciu kanału i próbie połączenia pojawia się magiczny komunikat "No peers to connect"
kuken
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuken
Znajdź inne posty napisane przez kuken