Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3883
Stary 13.12.2009, 22:29
spirit napisał(a):Wyświetl post
A nie? Bo jak inaczej nazwać, że drużyna A wygrywa mecz po podyktowaniu karnego, którego (moim zdaniem) w żaden sposób nie można usprawiedliwić?
Twoje zdanie, to jak słusznie zauwazyłeś Twoje zdanie

A juz całkiem serio WYLUZUJCIE. I tak jestescie aktualnie lepsi i najlepsii. Z naszej perspektywy: trzeba to przyznac i przeczekać. Przeczekalismy Górnika, przeczekalismy Lecha i Widzew, przeczekaliśmy KSP i ŁKS z Lubinem. Dlatego nie ma co sie spierać czy karny taki czy inny - bo koncowy wynik bedzie jak rok temu.


pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Ty to powiedziałeś. Ja tylko opisałem sytuację.
Rozumiem, ze nie miałeś tego na myśli? Hehe
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 13.12.2009 o godz. 22:31.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując