spirit napisał(a):

|
A nie? Bo jak inaczej nazwać, że drużyna A wygrywa mecz po podyktowaniu karnego, którego (moim zdaniem) w żaden sposób nie można usprawiedliwić?
|
Twoje zdanie, to jak słusznie zauwazyłeś Twoje zdanie
A juz całkiem serio WYLUZUJCIE. I tak jestescie aktualnie lepsi i najlepsii. Z naszej perspektywy: trzeba to przyznac i przeczekać. Przeczekalismy Górnika, przeczekalismy Lecha i Widzew, przeczekaliśmy KSP i ŁKS z Lubinem. Dlatego nie ma co sie spierać czy karny taki czy inny - bo koncowy wynik bedzie jak rok temu.
pan Dudi napisał(a):

|
Ty to powiedziałeś. Ja tylko opisałem sytuację.
|
Rozumiem, ze nie miałeś tego na myśli? Hehe