Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3879
Stary 13.12.2009, 22:00
piter116 napisał(a):Wyświetl post
I Paweł Brożek Możecie w skrócie powiedzieć co mówili o Wiśle na początku L+Extra ?
W sumie nic ciekawego o transferach nic tylko tyle ze mielismy kryzys i potrafiliśmy sobie poradzić
Odpowiedz cytując