|
Senior Member
Offline
|
|
fialo napisał(a): 
Czyli kolano. Miałem zerwane więzadła poboczne i naderwane krzyżowe, więc wśród krakowskich lekarzy - ortopedów mam pewne rozeznanie. Z w miarę tanich, sprawdzonych i dobrych polecam dwóch:
p.doktora Jana Peszko - klinika ArsMedica --> http://www.ars-medica.com.pl/przycho...e_spec_dol.htm
p.doktora Waldemara Gołdę - przychodnia na Szwedzkiej - kilka opinii o nim: http://www.znanylekarz.pl/19619/wald...rtopeda/krakow
Obydwoje są dobrymi lekarzami, wprawdzie Peszko jest dosyć apodyktyczny, ale w granicach rozsądku. Polecam jednak bardziej Gołdę - przedstawił dobrą diagnozę, pomógł w zakupie ortezy i specjalistycznego stabilizatora i dzięki niemu po pół roku od urazu (ehh miłość do futbolu) mogę spokojnie jechać sobie już niedługo na narty. Polecam tych lekarzy - cena wizyty to 80PLN u Gołdy i coś koło 100 u Peszki.
|
ok dzieki wielkie 
|
|