Wyświetl pojedynczy post
kolumb
Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 13.12.2009, 21:18. Nieudolność to za mało
Polscy sędziowie są jak wino i nie są jak wino. Z jednej strony im starsi, tym więcej trzeba za nich zapłacić, a z drugiej strony im starsi, tym gorsi
Odpowiedz cytując