Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, piątek 11 grudnia godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
kolumb
Member
Od: 08.2009
Offline
#
252
13.12.2009, 21:18. Nieudolność to za mało
Polscy sędziowie są jak wino i nie są jak wino. Z jednej strony im starsi, tym więcej trzeba za nich zapłacić, a z drugiej strony im starsi, tym gorsi
kolumb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kolumb
Znajdź inne posty napisane przez kolumb