Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17080
Stary 13.12.2009, 17:04
Nasza obrona wygląda tak:

Alvarez,Burliga,Singlar,Głowacki,Jop,Cleber,Marcel o,Czekaj,Kowalski,Brożek,Diaz

Odchodzi Jop więc po cholere aż nam tyle obrońców? lepiej poszukać bramkarza,wraca młody Kowalski a z Pazdanem dać sobie spokój
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując