Wyświetl pojedynczy post
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6087
Stary 13.12.2009, 16:43
rav napisał(a):Wyświetl post
nie wiem, kiedy ta hala w Czyżynach może powstać najwcześniej
Raczej nie prędko... Nagłe wznowienie dyskusji o budowie hali w Czyżynach to tylko mrzonki związane ze zbliżającymi się wyborami. Tak naprawdę jednak jej powstanie nie jest realne... Za halą Wisły trzeba lobbować przede wszystkim dlatego że jej wybudowanie jest bardziej prawdopodobne jak na krakowskie warunki. Z tym że w Krakowie wzorem innych miast nie będzie porządnej hali widowiskowo-sportowej wszyscy, choć z trudem, się już pogodzili. Warto walczyć o bardziej realne inwestycje, jak np. o kameralną nową halę Wisły.
Odpowiedz cytując