rav napisał(a):

|
nie wiem, kiedy ta hala w Czyżynach może powstać najwcześniej
|
Raczej nie prędko... Nagłe wznowienie dyskusji o budowie hali w Czyżynach to tylko mrzonki związane ze zbliżającymi się wyborami. Tak naprawdę jednak jej powstanie nie jest realne... Za halą Wisły trzeba lobbować przede wszystkim dlatego że jej wybudowanie jest bardziej prawdopodobne jak na krakowskie warunki. Z tym że w Krakowie wzorem innych miast nie będzie porządnej hali widowiskowo-sportowej wszyscy, choć z trudem, się już pogodzili. Warto walczyć o bardziej realne inwestycje, jak np. o kameralną nową halę Wisły.