Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4325
Stary 13.12.2009, 15:38
matizaq napisał(a):Wyświetl post
Zgadałem się ostatnio o piłce z kumplem ,który robi w Finlandii.Podpytałem go czy chodzi na mecze?, jaki tam poziom itd. Podobno kilku ciekawych zawodników tam gra.Myślę ,że Wisła mogłaby się zanteresować tamtymi rejonami (skandynawia). Rynek nie jest tak dobrze przewietrzony przez najlepsze kluby, jak na przykład w Afryce czy Ameryce Płd.

Kumpel sympatyzuje z zespołem FC Haka. Podobno gra tam fajny chłopak na lewym skrzydle (23 lata).
W zespole wicemistrza kraju (niepamiętam nazwy) występuje dwóch ciekawych napastników.
Jeżeli chodzi o bramkę to jakiś murzynek się wyróżnia .
Nazwisk tutaj nie podam bo mi się nie chcę szukać ,ale to tylko przykłady....
daj spokój
też spędziłem kilka miesięcy w Finlandii - poziom ligi jak u nas III (czyli dawniej czwarta). Faktem, że czasami i tam trafi sie jakaś perełka, ale nie gra wtedy w piłkę w Finlandii). Cudzoziemcy jacy tam grają nie zmieściliby się w Kolejarzu Stróże.
Jak w knajpie na sopcaście wrzucilem jeden z meczów Wisły, to był szok kulturowy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując