Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
Od: 07.2009
Offline
#
3848
13.12.2009, 15:26
Brawo Franek . Jak się na niego patrzy to aż żal człowieka ogarnia - ciekawe jakby się to potoczyło gdyby nie odszedł ;(
AdiWiślak.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AdiWiślak.
Znajdź inne posty napisane przez AdiWiślak.