pawel_wislakrakow napisał(a):

|
Jest to wiadomość nieoficjalna, proszę o nie rozpowszczechnianie jej szerzej niż forum ponieważ mógłbym stracić pracę. Pozdrawiam wszystkich Wiślaków!
|
Oficjalna wiadomość natomiast jest taka, że zaraz zjawi się Wolfy i bany polecą kilkumiesięczne..
Co do transferu Pazdana i Białorusina to jak przechodzą testy i jutra ma być wszystko jasne to nie jest to dobre info. Skorża mówił, że chce pozyskac trzech piłkarzy i będą to niby wzmocnienia już na puchary. Jeśli oni są wg. Skorży wzmocnieniami na LM to ręce opadają...