Wyświetl pojedynczy post
Suszanin
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2110
Stary 13.12.2009, 14:29
Wie ktoś gdzie obejrze dzisiejszy mecz Legii ?!
Na meczyki.pl są "złe" kanały :|
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...


Odpowiedz cytując