Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Suszanin
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
2110
13.12.2009, 14:29
Wie ktoś gdzie obejrze dzisiejszy mecz Legii ?!
Na meczyki.pl są "złe" kanały :|
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...
Suszanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Suszanin
Znajdź inne posty napisane przez Suszanin