Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17070
Stary 13.12.2009, 13:42
Jeśli wypożyczenie kogoś na pół sezonu to tylko na takich zasadach na jakich przyszedł do na Alvarez. Urugwajczyk jest jednym z najlepszych zawodników w lidze na swojej pozycji. Jego przyjście pod wawel było nieco w cieniu Kirma, a jak do tej pory spłaca się dużo lepiej od swojego kolegi z pomocy. Jeżeli wypożyczenie to tylko kogoś o odpowiedniej klasie i z możliwością pierwokupu.



Odpowiedz cytując