|
Jeśli wypożyczenie kogoś na pół sezonu to tylko na takich zasadach na jakich przyszedł do na Alvarez. Urugwajczyk jest jednym z najlepszych zawodników w lidze na swojej pozycji. Jego przyjście pod wawel było nieco w cieniu Kirma, a jak do tej pory spłaca się dużo lepiej od swojego kolegi z pomocy. Jeżeli wypożyczenie to tylko kogoś o odpowiedniej klasie i z możliwością pierwokupu.
|