Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 13.12.2009, 12:18
ja rozumiem że "najlepszych" sędziów pozamykano we Wrocławiu i teraz awanse dostali ludzie kompletnie bez refleksu jak ten liniowy.Jak tak dalej będzie to ciężko będzie na wiosne walczyc o mistrzostwo majac przeciwko sobie "czarnych" z choroągiewkami i gwizdkami
Odpowiedz cytując