|
ja rozumiem że "najlepszych" sędziów pozamykano we Wrocławiu i teraz awanse dostali ludzie kompletnie bez refleksu jak ten liniowy.Jak tak dalej będzie to ciężko będzie na wiosne walczyc o mistrzostwo majac przeciwko sobie "czarnych" z choroągiewkami i gwizdkami
|