Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, piątek 11 grudnia godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
kolumb
Member
Od: 08.2009
Offline
#
247
13.12.2009, 12:18
http://www.krak.tv/kategoria-9,film-1053.html
relacja z meczyku... Cebanu fajnie opowiada o tym jak dostał info, że gra
Szkoda tylko, że spotkanie bez kibiców, bo pożegnanie Mauro nie wyszło zbyt okazale :(
kolumb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kolumb
Znajdź inne posty napisane przez kolumb