|
No przepraszam, faktycznie nie jestem obeznany ze zwyczajami kibice.net vel forum tych, co im sie zrobil garb od smutnej, blisko stuletniej niedoli.
W ogole brawa dla Slaska za ten mecz z Polonia, nalezalo sie braciakom bo sedzia ich prawie przekrecil (zreszta tak jak nas prawie wydymal w piatek z ta bramka Rafala).
|