Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3903
Stary 12.12.2009, 23:06
Cytat:
a poza tym taka złośliwość internetowego trolla - można jechać po równi pochyłej w górę?
Naturalnie że tak. Nie ma żadnych przeciwwskazań . Radzę sprawdzić, co to jest równia pochyła, zbudować jej pomniejszony model i wjechać na nią na przykład ołówkiem, albo czymś innym okrągłym

Wracając do tematu, Skorża dwoma mistrzostwami zasłużył sobie według mnie na jeszcze jedną szansę. Pamiętajmy, że były okresy, kiedy Wisła pod jego wodzą grała naprawdę efektownie i skutecznie, jak na przykład jesienią 2007 czy wiosną zeszłego roku i wierzę że stać nas, by do tej gry nawiązać.Tak naprawdę Wisła wiosną po raz pierwszy będzie w pełni autorską drużyną tego trenera, więc dopiero teraz będzie można powiedzieć, że ponosi za nią pełną odpowiedzialność.