Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12921
Stary 12.12.2009, 21:57
Młyniu_Miechów napisał(a):Wyświetl post
nikt nie wie?
Można. Przenosiłem numer z Sami Swoi do Play Fresh. Jest jednak warunek: musisz mieć zarejestrowany numer w Orange na siebie. Idziesz z dowodem osobistym do salonu Orange i rejestrujesz. Jak już będziesz miał zarejestrowany na siebie, udajesz się do salonu Play i oni załatwią za Ciebie wszystkie formalności (podobno to teraz nic nie kosztuje).

No problem!
Ostatnio edytowane przez podszywacz : 13.12.2009 o godz. 10:51.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując