|
Przestańcie już proszę opowiadać że Kraków miasto blisko milionowe ma posiadać max halę na 5-6 tyś- już mamy "giganta" na Reymonta. Mimo że jestem całym sercem za halą dla Wisły to napewno nie kosztem hali 15 tysiecznej.Dla sprawnego organizatora w takim mieście nie jest problem ją zagospodarować.Jak chcecie żeby Kraków nadal omijały Liga Światowa i inne największe wydarzenia sportowo-kulturalne w kraju to żebyście w końcu nie wykrakali.Gala MMA nie jest żadnym przykładem bo jest to dysplina dopiero wchodząca na "salony" za parę lat nikt nie zrobi dużej gali na Torwarze.
Nie można całe życie mówić że Krakowa na nic nie stać -w czym będzie lub może być liderem w kraju.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
|