Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
k888
Member
Od: 04.2005
Skąd: Chojnów
Offline
#
3813
12.12.2009, 19:02
A z tym transparentem Lechii to nie chodzi przypadkiem o nominacje dla najlepszych kibiców do piłkarskich Oscarów w kategorii Publiczność Roku
k888
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do k888
Znajdź inne posty napisane przez k888