Wyświetl pojedynczy post
tragez88
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1410
Stary 12.12.2009, 18:50
No tak zapomniałem napisać- dzięki przede wszystkim WISLAZWE za świetne koordynowanie całą zabawą

P.S.jakby co to ja też pierwszy raz brałem udział w zabawie Już sie nie mogę doczekać nastepnej rundy