Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
tragez88
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
1410
12.12.2009, 18:50
No tak zapomniałem napisać- dzięki przede wszystkim WISLAZWE za świetne koordynowanie całą zabawą
P.S.jakby co to ja też pierwszy raz brałem udział w zabawie
Już sie nie mogę doczekać nastepnej rundy
tragez88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tragez88
Znajdź inne posty napisane przez tragez88