Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3811
Stary 12.12.2009, 18:28
chciałem zauważyć, że Lech grał bardzo młodym składem...
poza Buricem, Stilicem i Lewandowskim grali młodzi Kamiński i Możdzeń bo 18 lat, poza tym Cueto, Mikołajczak a na ostatnie minuty weszli Szałek i Zapotoka...
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 12.12.2009 o godz. 18:32.
Odpowiedz cytując