Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
Ada1906
Member
Od: 05.2009
Offline
#
1409
12.12.2009, 17:38
Brawa dla WISLAZWE za poprowadzenie konkursu i brawa dla zwycięzcy. Dzięki za fajną zabawe i do rundy wiosennej.
Ostatnio edytowane przez Ada1906 : 12.12.2009 o godz. 21:51.
Ada1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ada1906
Znajdź inne posty napisane przez Ada1906