Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3804
Stary 12.12.2009, 17:23
Lech to juz tylko Lewandowski i Peszko , w porownaniu z zeszlym sezonem graja 2 razy slabiej .Oczywiscie maja jeszcze spory potencjal do wygrywania w naszej lidze ,ale nei wroze im wielkich sukcesow z trenejro Zielinskim
Odpowiedz cytując