Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
3804
12.12.2009, 17:23
Lech to juz tylko Lewandowski i Peszko , w porownaniu z zeszlym sezonem graja 2 razy slabiej .Oczywiscie maja jeszcze spory potencjal do wygrywania w naszej lidze ,ale nei wroze im wielkich sukcesow z trenejro Zielinskim
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82