Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
wislakdaniel
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
1408
12.12.2009, 15:34
Chciałbym podziękować i pogratulować tragez88 za walkę o fotel lidera do samego końca
,
oraz WISLAZWE o prowadzenie tego całego konkursu
Pozdro, widzimy się w następnej edycji
wislakdaniel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislakdaniel
Znajdź inne posty napisane przez wislakdaniel