Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 12.12.2009, 15:16
Ja tam się cieszę z wyniku. Pół składu lekko licząc rezerwowe, mecz na wygwizdowie bez publiczności, ostatni mecz rundy - trochę optymizmu panie i panowie , na wiosnę będzie lepiej !!
Odpowiedz cytując