Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 12.12.2009, 14:49
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Mogliby też to cytować

Ptak do liniowego: jak sędziujesz, ****a, ja .......e ! Fotoreporter z narożnika: Tu są dzieci! Ptak (potulnie): Przepraszam!

Dialog rundy

Ewentualnie Małecki po kartce "poślizgnąłem się, no"

Tak jak piszesz - mecze bez publiki to kiszka, ale ma swoje plusy
Albo to:

Franek z ławki do jednego z zawodników:
- No kur......, jak można piłkę pół godziny przyjmowac


Albo po meczu pod szatniami:
Smuda udziela wywiadu, mowi mowi, minute, dwie, trzy, cztery, kilku dziennikarzy z dyktafonami slucha go, a jeden z mikrofonem i kamera stoi obok. Smuda skonczyl, a ten do niego:
- Trenerze, mozna dwa slowa?
- No i co kur... mac, mam to samo jeszcze raz powtarzac?
Ostatnio edytowane przez Grisza1 : 12.12.2009 o godz. 14:52.
Odpowiedz cytując