wygrana cieszy ponieważ:
----------Cebanu-----------------
Burliga Jop Marcelo Brożek
Łobodziński Jirsak Cantoro Kirm
Boguski Małecki
-----------Pawełek---------------
Alvarez Głowacki Czekaj Singlar
Gołoś Sobolewski Garguła Diaz
Brożek Cwielong
jak myślice która jedynastka wygrałaby mecz, jakby do takiego doszło?
prawda jest taka, że mamy straszne problemy z kontuzjami. Nie wiem czym to jest spowodowane. Gdyby do kontuzjowanych zawodników dodać młodych i Diaza pauzującego za kartki mielibyśmy 11tke na walke o mistrzostwo.
Co do meczu to podobała mi się gra Burligi. Niby miał kilka błędów, ale widać ze dysponuje niezłą motoryką i jest dobry technicznie. Czasami się gubił jak miał piłkę, ale ogólnie dobrze czytał gre. Wydaje mi się że jak nabierze doświadczenia i pewności to może całkiem nieźle hasać po tym skrzydle.
Poza tym na wielki plus jak zwykle Marcelo. Dobrze zagrali też Jop z Łobodzińskim

. Łobo przynajmniej wczoraj wiatr robił, a nie snuł się po boisku jak to czasami bywało.
Cieszy powrót do gry Boguskiego, bo jak to ktoś wcześniej napisał "robi On różnicę"
