Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 12.12.2009, 14:47
wygrana cieszy ponieważ:


----------Cebanu-----------------

Burliga Jop Marcelo Brożek

Łobodziński Jirsak Cantoro Kirm

Boguski Małecki


-----------Pawełek---------------

Alvarez Głowacki Czekaj Singlar

Gołoś Sobolewski Garguła Diaz

Brożek Cwielong



jak myślice która jedynastka wygrałaby mecz, jakby do takiego doszło?

prawda jest taka, że mamy straszne problemy z kontuzjami. Nie wiem czym to jest spowodowane. Gdyby do kontuzjowanych zawodników dodać młodych i Diaza pauzującego za kartki mielibyśmy 11tke na walke o mistrzostwo.

Co do meczu to podobała mi się gra Burligi. Niby miał kilka błędów, ale widać ze dysponuje niezłą motoryką i jest dobry technicznie. Czasami się gubił jak miał piłkę, ale ogólnie dobrze czytał gre. Wydaje mi się że jak nabierze doświadczenia i pewności to może całkiem nieźle hasać po tym skrzydle.

Poza tym na wielki plus jak zwykle Marcelo. Dobrze zagrali też Jop z Łobodzińskim . Łobo przynajmniej wczoraj wiatr robił, a nie snuł się po boisku jak to czasami bywało.

Cieszy powrót do gry Boguskiego, bo jak to ktoś wcześniej napisał "robi On różnicę"
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując