Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1407
Stary 12.12.2009, 14:16
Brawa dla WISLAZWE za prowadzenie, wyniki po każdym meczu pojawiały się bardzo szybko więc tym większy szacun.

A ja 12 miejsce jak na pierwszy raz nie jest źle(tym bardziej że jedną kolejkę przespałem i nie obstawiałem, także jakieś 13-15 pkt do tyłu.)
Dzięki za zabawę no i do rundy wiosennej
Ostatnio edytowane przez igortsw : 12.12.2009 o godz. 14:20.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>