Brawa dla WISLAZWE za prowadzenie, wyniki po każdym meczu pojawiały się bardzo szybko więc tym większy szacun.
A ja 12 miejsce jak na pierwszy raz nie jest źle(tym bardziej że jedną kolejkę przespałem i nie obstawiałem, także jakieś 13-15 pkt do tyłu.)

Dzięki za zabawę no i do rundy wiosennej
