Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1406
Stary 12.12.2009, 13:28
dziękuje wszystkim za fajną zabawę, szczególne wyróżnienie dla WISLAZWE, za bardzo dobrą organizację, szybkie podliczenie i wyniki. No to do następnej edycji, mamy nadzieję, że znajdziesz czas WISLAZWE