Grzadq napisał(a):

|
Na plus Boguś, Łobo (sic!), Marcel, Piotrek Brożek, może Kirm, może Cebanu.
|
Kpisz? Łobodziński na plus?

Tego oczekujesz od skrzydłowego mistrzów polski? JA mam jednak trochu wyższe wymagania od zawodnika mającego status (sic!) "gwiazdy" ! Oddałbym za darmo nawet konkurentom do mistrzostwa, niech im obciąża budżet "Łodyga"
