Gdybym był niekoniecznie bogaty to oddałbym za darmo Wojciecha Ł. zwanego też "łodygą". Zawodnik nie prezentuje poziomu uprawniającego do gry w zespole MISTRZA POLSKI. To zwykły wyrobnik, bazujący na mitach, że "ktoś kiedyś widział w nim talent" Tymczasem to stary 28 letni koń, do tego pobierający najwyższą gaże w zespole. oddałbym nawet za darmo do Amici, niech im obciąża budżet
Ćwielonga bym zostawił, jego wynagrodzenie jest 1/4 zarobków Łobo , a czasami taki wariat się przydaje na końcówki. Niech was nie zmyli ostatnia jego słaba gra, bo miewal mecze w których dużo wnosił na zmiany.