Gratuluję
tragez88 i
wiślakdaniel zwycięstwa i drugiego miejsca! Cieszę sie, że udało mi sie nie "odstawać" za bardzo od panów

. Dziekuję wszystkim biorącym udział za miłą zabawę i .... oczekuję na nastepną edycję. Podziękowania również dla
WISŁAZWIE - organizatora i "zliczacza" punktów za włożony trud. Pozdrawiam Ala