Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1404
Stary 12.12.2009, 13:10
Gratuluję tragez88 i wiślakdaniel zwycięstwa i drugiego miejsca! Cieszę sie, że udało mi sie nie "odstawać" za bardzo od panów . Dziekuję wszystkim biorącym udział za miłą zabawę i .... oczekuję na nastepną edycję. Podziękowania również dla WISŁAZWIE - organizatora i "zliczacza" punktów za włożony trud. Pozdrawiam Ala
"Jesteśmy dumą tego miasta..."