Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17054
Stary 12.12.2009, 13:03
mariusz92abg napisał(a):Wyświetl post
i znowu sie zaczyna...,jak my cos wymysilmy z transferami to odrazu Amica sie wpier...a,Wisla szuka na Bialorusi,Amica tez!!!,moze trzeba by puscic plotke ze jedziemy szukac zawodnikow na Grenlandie,a wtedy Pogorzelczyk kupi ciepla czapke i rekawiczki i ruszy szukac eskimosa do ataku Amiki
Świete slowa to samo mialem napisać wszedzie te zasrane kuchenki nic samemu nie wymyślą tylko co my to i oni
Odpowiedz cytując