7 kotów napisał(a):

Smuda to jest jednak totalny beton taktyczny. Kazdy wie ze z Wisla trza grac 5 pomocnikami, a ten I z Legia i z nami gra tak samo. Tracą środek pola jak dzieci
oczywiście to dobrze dla nas.
ale Franek to Polska myśl szkoleniowa, czyli glupek-motywator.
|
Bez obrazy..A czemu nie 5 obrońców i 3ech defensywnych pomocników? ;-) Niestety cała liga jest słba i nie ma kto grać przeciw Wiśłe. Jeżeli jesteśmy w formie to jedziemy z każdym. Z mojego pkt widzenia to BARDZO DOBRZE. Co do reszty druzyn sie nie wypowiadam bo jestem fanatykiem Wisły
