Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4157
Stary 12.12.2009, 11:23
tak czy siak, sytuacja Garguły IMO przedstawia sie nastepująco:

Wariant pesymistyczny - Garguła wraca na boiska na nowy sezon 2010/2011 ale nie prezentuje tego czego oczekujemy

Wariant optymistyczny - Garguła wraca na boiska na nowy sezon 2010/2011 i z kazdym meczem forma rośnie.
Odpowiedz cytując