|
tak czy siak, sytuacja Garguły IMO przedstawia sie nastepująco:
Wariant pesymistyczny - Garguła wraca na boiska na nowy sezon 2010/2011 ale nie prezentuje tego czego oczekujemy
Wariant optymistyczny - Garguła wraca na boiska na nowy sezon 2010/2011 i z kazdym meczem forma rośnie.
|