Wyświetl pojedynczy post
Selene
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17046
Stary 12.12.2009, 11:04
Manager89 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/raport/wisla...ocnien,1410394
Na "+" zatrudnienie nowego trenera bramkarzy i plan wzmocnień (mam nadzieje iż te wzmocnienia bedą tak przeprowadzone, że 9 stycznia kadra BĘDZIE KOMPLETNA.
Na "-" "żonglowanie" pozycją na której grać ma Piotrek Brożek oraz plan wypożyczenia do klubu ofensywnego pomocnika... (jest Jirsak, za napastnikami może grać także Boguski, a można też dać szanse zawodnikom z Młodej Ekstraklasy)
zgadzam się z tobą
zapewne Skorża chce sprowadzić lewego obrońcę BATE

chociaż nie odpada. Mówił że to obrońca z ligi która w grudniu gra nawet. Może to Brazylijczyk jakiś
Ostatnio edytowane przez Selene : 12.12.2009 o godz. 11:12.
Odpowiedz cytując