Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 12.12.2009, 10:51
Powiem krótko: widać, że Boguski w formie robi wielką różnice w ofensywie Wisły. Ma wielkie wyczucie piłki i gra bardzo inteligentnie (rzadkie to w naszej lidze). Pierwsza połowa w jego wykonaniu świetna, od 60 minuty puchł, ale to przez brak treningów spowodowanych kontuzją. Na wiosnę to będzie nasze największe wzmocnienie
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując