|
Powiem krótko: widać, że Boguski w formie robi wielką różnice w ofensywie Wisły. Ma wielkie wyczucie piłki i gra bardzo inteligentnie (rzadkie to w naszej lidze). Pierwsza połowa w jego wykonaniu świetna, od 60 minuty puchł, ale to przez brak treningów spowodowanych kontuzją. Na wiosnę to będzie nasze największe wzmocnienie
Wisła jest najważniejsza!
|