Temat
:
Liga Piłkarzyków Żaczka
Wyświetl pojedynczy post
Marsinel
Junior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków N-H Z.W.
Offline
#
2
12.12.2009, 10:50
Fajny pomysł, jestem za.
Marsinel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marsinel
Znajdź inne posty napisane przez Marsinel