Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 12.12.2009, 10:49
1 polowa dobra ,2 niestety o wiele gorsza (juz nie pierwszy raz tak jest ) . Cieszy gra Boguskiego, Burlidze duzo brakuje do Alvareza czy Singlara, srodek pola nie istniał ,Cebanu 2 dobre interwencje,co bysmy zrobili bez Marcelo ?
Odpowiedz cytując