Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 12.12.2009, 10:38
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem kiedy Skorża nauczy się że wystawianie Łobo od 1 minuty to jest sabotaż i nie zmienia tego 1 fartowne dośrodkowanie w meczu poprzednim.
No tak, przecież w tej chwili mamy tak szeroką ławkę, że Skorża mógł wstawić kogoś innego. Miał wybór Łobo czy... Ćwielong.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując