1q2 napisał(a):

|
Nie wiem kiedy Skorża nauczy się że wystawianie Łobo od 1 minuty to jest sabotaż i nie zmienia tego 1 fartowne dośrodkowanie w meczu poprzednim.
|
No tak, przecież w tej chwili mamy tak szeroką ławkę, że Skorża mógł wstawić kogoś innego. Miał wybór Łobo czy... Ćwielong.